MHP’ de, Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Başvuru..

MHP’ de, Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Başvuru..
Reklam alanı
Yayınlama: 16.12.2023
A+
A-

MHP’ de, Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Başvuru..

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP), aday adaylığı başvuru sürecine önceki dönem ilçe başkanları da dahil oldu.
1974 yılından itibaren Ülkücü hareketin içinde yer alan Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Kemalettin Bektaş ve 2019 yerel seçimlerinde MHP Belediye Başkan Adayı ve Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Talat Şeker 15 Aralık 2023 tarihi itibariyle Belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurularını yaptılar.

MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk başvuruları teslim alırken; ‘’Kdz.Ereğli MHP, aday adaylığı başvurularındaki yoğunluktan memnunuz. Bugün de çok değerli önceki dönem ilçe başkanlarından Kemalettin Bektaş ve Talat Şeker başkanlarımızın başvurularını aldık. Her iki başkanımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
Önceki Dönem İlçe Başkanlarından Kemalettin Bektaş; ‘’1974 yılından bugüne kesintisiz olarak Ülkücü hareketin içinde yer aldım. O tarihten itibaren gönül verdiğim partimden bugün belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvurumu yaptım. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
Önceki Dönem İlçe Başkanı Talat Şeker’de yaptığı açıklamada; ‘’Çocukluğumuzdan itibaren gönül verdiğimiz Ülkücü hareketin tek siyasi partisi MHP’ deyiz. Partimiz MHP’de ilçe başkanlığı yapma ve geçtiğimiz dönem belediye başkan adaylığı yapma şerefine nail olmuş bir kişi olarak, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde, belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulunmak üzere partimize geldik. Başvurumuzu Başkanımız Rahman Demirtürk’e teslim ettik. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.’’ Dedi.
Başvuruların ardından hatıra fotoğrafları çekildi.

ENGİN PINAR

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.