Onlar erdi muradına…

Onlar erdi muradına…
Reklam alanı
Yayınlama: 28.01.2024
A+
A-

Onlar erdi muradına…

Kdz.Ereğli’de uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren MK Yapı’nın sahibi Mustafa Yılmaz ile öğretmen olan Yonca (Hırçın) Yılmaz dünya evine girdiler. Nikah ve düğün merasimi Kdz.Ereğli Sevgi Barış Dostluk düğün salonunda gerçekleşti.

Ülkü Ocaklarında ve MHP’ de değişik dönemlerde yöneticilikler yapan Mustafa Yılmaz’ın nikah şahidi MHP MYK Üyesi Murta Kotra olurken Yonca Hırçın Yılmaz’ın nikah şahidi Taha Tuna oldu.

Nikah merasimi bitince, nikah memuru, evlilik cüzdanını vermek üzere Murat Kotra teslim etti. Kotra, evlilik cüzdanını vermeden önce yaptığı konuşmada; ‘’Mustafa kardeşimin nikah şahidi olmaktan onur duydum. Ben buraya MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve MHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı İlkay Özdemir ile geldim. Zonguldak’a gelmeden önce Ankara’da Genel Merkezimizde Liderimiz Sn Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettim. Kendisinin Ereğli’li hemşehrilerimize selamlarını getirdim. Mustafa kardeşimin nikah şahidi olacağımı ifade ettim. Kendisi hem Mustafa Kardeşimize hem de Yonca hanıma mutluluklar dilerken evlilik cüzdanını Devlet Beyin talimatlarıyla Yonca Hanıma veriyorum. ‘’ dedi.

MHP ve Ülkücü kuruluşların çeşitli temsilcilerin ve davetlilerin katıldığı düğün Karadeniz müziklerinin eşliğinde devam etti.

Hareket Medya ailesi olarak yeni çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

ENGİN PINAR

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.