Yeniden Refah Partisinden son dakika hamlesi

Gelecek Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Kdz.Ereğli’de Yeniden Refah Partisine destek vereceğini açıkladı.

Yeniden Refah Partisinden son dakika hamlesi
Reklam alanı
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Gelecek Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Kılıç, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Adayı Emre Karaarslan’a destek vereceğini açıkladı.

Seçimlere 4 gün kala yapılan anlaşmada Gelecek Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Kılıç “Genel Merkezimizin onayı ve Yönetim Kurulumuzun kararıyla herhangi bir menfaat gözetmeden Yeniden Refah Partisine destek verdiğimizi açıklamak istiyoruz.Emre Karaarslan’ı Ticari hayatından tanıyoruz ve takdir ediyoruz, diğer adaylar arasında somut projeler ortaya koyması, halkta karşılığı olması bizler için desteği esirgemeyecek bir sebeptir.Allah Emre kardeşimizin yolunu bahtını açık etsin bizler yanındayız”dedi.

“GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ YAPTIK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Karaarslan: “Öncelikle belirtmek isterim ki, bizimki bir gönül birlikteliğidir. Bu birliktelikte hesap kitap yoktur. Koltuk veya siyasi ikbal derdi yoktur. Gelecek Partisi nezdinde Başkan Kılıç’a hiçbir menfaat gözetmeden bizlere verdiği destekten ötürü teşekkürlerimi sunarım. 31 Mart seçimlerinde Allahın izni ile zafer bizim olacaktır”, dedi..

Hareket Medya

Bir Yorum Yazın

16 − eleven =

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.