ZES en yakın rakibine 15 puan fark attı

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Ligi namağlup bitirerek en yakın rakibine 15 puan fark atarak Ereğli tarihine geçen Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Yönetim Kurulu ve futbolcuları hocalarına veda buluşması gerçekleştirdi.

ZES en yakın rakibine 15 puan fark attı
Reklam alanı
Yayınlama: 17.04.2024
A+
A-

Kulübün ofisinde Antrenör Gürkan Eren ile bir araya gelen yönetim kurulu ve futbolcular yeni sezonda hocalarına başarı dilediler.
Yapılan toplantıda konuşan Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman şunları söyledi.
“Öncelikle 2 sezondur birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum Gürkan Eren hocama hizmetleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Kendisi ile belki de bir daha kolay elde edilemeyecek başarılara imza attık. Karadeniz Ereğli 1. Amatör Ligi namağlup bitirerek en yakın rakibine 15 puan fark atıp Ereğli tarihine geçerek bir ilki gerçekleştirdik. U-18 Liginde Zonguldak İl Şampiyonluğu yaşayarak Türkiye Şampiyonasına gittik. 2 sezon boyunca asla birbirimizi kırmadık, üzmedik. Ancak futbol bazen yenilik ister. Farkındalık ister. İlk kez A takım düzeyinde görev alan hocamıza her zaman güvendik. Hatta kendisine hep söylediğim bir söz vardır. Yola çıktıklarımızı, yolda bulduklarımıza değişmeyiz. Dolu dolu 2 sezonun ardından hocamızın önünü açmaya karar verdik. Daha iyi yerlerde ve daha iyi imkânlara sahip olması için her türlü desteği vereceğiz. 2024-2025 futbol sezonunda yenilenme kararımızı hocamız ile ortak aldık. Kulübümüzün kapısı her zaman kendine açıktır. Bu bir ayrılık değil, bir moladır.”
Zonguldak Ereğli Spor Genel Kaptanı Serkan Paşa Dilaver ise “hepimiz aynı hedef doğrultusunda çalıştık. Süper Amatör Ligi çok istedik. Ama olmadı. Sonuçta kimse hocamızın ve oyuncularımızın başarısını yok sayamaz. Bazen çok istediğiniz zaman olmuyor. Bunda da vardır bir hayır diyoruz. Bu sezon eksiklerimizi ve hatalarımızı gördük. Yeni sezonda ona göre hareket edeceğiz. Elbette yollarımızı ayıracağımız oyuncularımızda olacaktır. Takımımıza katılacak yeni isimlerde olacaktır” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından söz alan Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Gürkan Eren “ben çok mutluyum. Hayallerimi gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Kaan başkanım her zaman her konuda yanımda oldu. Yeri geldi farklı düşündük. Ama asla düşüncelerime ne müdahale etti nede farklı bir tutum gerçekleştirdi. Yeni dönemde yenilik iyidir dedik. Hem farklı takımlarda farklı tecrübeler edinmek hem de ZES’te kan değişimi olmasına karar verdik. Kaan başkanında söylediği gibi bunun adı ayrılık değil, moladır. ZES benim her zaman kalbimin takımıdır. En büyük destekçileri her zaman yine ben olacağım. Hem takımımız için hem de şahsım için hayırlısı olsun. Yönetime ve topçularımıza haklarım benden yana helal olsun” dedi.
Toplantı sonrasında ise Zonguldak Ereğli Spor Yönetimi, futbolcuları ve Antrenör Gürkan Eren hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hareket Medya

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.